משרד עו״ד חוה קליין- מהמובילים בישראל לדיני משפחה |

אודות המשרד:

קליין חוה ושות' הינו משרד עו"ד מוכר, מוערך ומנוסה,  משנת 2009.

בראשות עו"ד קליין עובד צוות בעל מומחיות וניסיון רב בליווי ייעוץ ובייצוג במגוון סוגיות משפטיות- חוזיות וכן מחלקה מוכרת ומוערכת של דיני משפחה.

משרד עו״ד חוה קליין נמנה בין משרדי עורכי הדין המובילים בישראל בדיני משפחה. המשרד מטפל בכלל הליכי הגירושין במקצועיות גבוהה. ייחודיותו המודגשת של המשרד הוא בשירות האישי שניתן ללקוח והיכרותה האישית של עו״ד קליין עם כל תיק ובליווי צמוד. במהלך השנים המשרד עוסק במאות תיקים לא רק של גירושין אלא בעזבונות- ירושות, צוואות, הסכמי ממון והון משפחתי. למשרד הצלחות רבות בליטיגציה בבתי המשפט ובתי הדין ובהסכמים שלאחר משאים ומתנים מורכבים מחוץ לכתלי בית המשפט.

מחלקת דיני המשפחה מתמחה בייצוכ לקוחות בהגנה על זכויות ילדים והורים, הגנה על ההון האישי והמשפחתי לקראת ובתוך זוגיות ודור המשך וכן לעת גירושין, מייעץ ומלווה בתכנון נכון והדוק ובהגנה הנדרשת על התחומים המסחריים, הכלכליים, הבינ"ל ובכל  הדרוש להגנה בתוך העסק המשפחתי.

צוות המשרד ובראשו עוה"ד חוה קליין, גאה בייצוג לקוחות רבים המביעים שוב ושוב את שביעות רצונם ושבים בכל סוגיה משפטית רלוונטית ובוחרים במשרדה של עורכת הדין קליין.

המשרד גאה בייצוג חברות רבות ובשת"פ בינלאומיים עם משרדים מובילים בניו יורק, בלונדון ובברלין בהובלת משאים ומתנים, ייעוץ בתהליכים משפטיים ובייצוג בתיקים סבוכים לנצחונות מרשימים.

לקוחות המשרד חוזרים ובוחרים בייצוג משרדנו במגוון רחב של צרכים וסוגיות, בשל הפתרונות היצירתיים, משפטיים, עיסקיים, נבונים ואפקטיביים שמקבלים בכל עניין המגיע לטיפול משרדנו.

עו"ד חוה קליין שימשה גם כסגנית יו"ר מחוז ת"א בלשכת עורכי הדין, חברת ועד מחוז ת"א

ויו"ר הועדה לזכויות הילד בלשכת עורכי הדין (בהתנדבות).

כתבות בנושא משרד עו״ד חוה קליין- מהמובילים בישראל לדיני משפחה

התייעצו איתנו

הפנייה אינה מחייבת    כתובתנו: הארבעה 28, Tel Aviv-Yafo, Israel

    [fb_widget fb_url="https://www.facebook.com/KleinFamilyLawOffice/" width="250" height="400" data_tabs="timeline"]

    כתיבת תגובה

    האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *